21-09-2023r. |
Imieniny obchodzą: Jonasza, Mateusza, Hipolita

szukaj:

Jesteś tutaj: Strona Główna » Bez kategorii » Zima biała a Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu w Twardej kolorowy

Zima biała a Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu w Twardej kolorowy

02-02-2022

Kto wie, że 17 stycznia obchodzony jest Światowy Dzień Śniegu?Przedszkolaki z Twardej dobrze ten fakt zapamiętały. Szalały w zabawach, w białej scenerii holu przedszkolnego będąc samemu też na biało ubranymi. 
Kiedy nadszedł Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu zrobiło się kolorowo. Wszystkie dzieci odświętnie ubrane, śpiewały piosenki, recytowały wiersze i tańczyły najpiękniej, jak umiały. Wszystko zostało nagrane i przesłane do babć i dziadków. Do występu, grupa „Motylki”, dołączyła dla babci kalendarz a dla dziadka swój portret. Maluszki czyli grupa „Misie” obdarowały swojebabcie bukietem ekologicznych kwiatów, zaś dziadków – obrazkiem z odbitą własną dłonią.