21-09-2023r. |
Imieniny obchodzą: Jonasza, Mateusza, Hipolita

szukaj:

Jesteś tutaj: Strona Główna » Archiwum 2018 - 2021 » Wyjazdy w ramach programu Erasmus

Wyjazdy w ramach programu Erasmus

12-04-2019

W dniach 2—8 marca 2019 r. grupa uczniów z p. Dorotą Kaczmarek i Magdaleną Slifierską uczestniczyła w spotkaniu w hiszpańskiej szkole w Gironie w ramach projektu Ecobusiness.eu. Podczas wizyty uczniowie zaprezentowali swoje reklamy przygotowane dla firmy La Fageda. Przedstawili też prezentacje dotyczące sposobów finansowania firm dla młodych przedsiębiorców w różnych krajach.
Od 9 do 16 marca 2019 r. trwało spotkanie projektowe we Włoszech. Szkołę partnerską w miejscowości Bagheria na Sycylii odwiedziła grupa uczniów z p. Marzeną Zrobek i Ewą Dąbrowską w ramach projektu School Entrepreneurship. An adventure looking at the future of Europe. Uczniowie przedstawili prezentacje na temat swoich lokalnych produktów i zaprezentowali je  na targach, które odbyły się w miejskim ratuszu z udziałem zaproszonych gości i władz miasta. Nasz wiejski chleb, otrzymany od współpracującej z nami piekarni Abwix II s.c. Bezat A.K., wyjątkowo smakował zebranym.
 Wzbogaceni o nowe przyjaźnie, doświadczenia, doznania zarówno kulturalne jak i kulinarne, wróciliśmy do kraju. Już wkrótce kolejne podróże, a wszystkich zainteresowanych zapraszamy do odwiedzenia blogów projektu w zakładce Erasmus.

https://www.dropbox.com/sh/tlktu90kgc5ynkt/AAD-B43xo6BNSKeZCIuF2EITa?dl=0

https://drive.google.com/drive/folders/1eV1CO8icqv5Bx_wBRM7JKQquL-WQQRwF