03-02-2023r. |
Imieniny obchodzą: Błażeja, Telimeny, Oskara

szukaj:

Jesteś tutaj: Strona Główna » Archiwum 2017-2018 » Wyjazd do Grecji w ramach projektu „Erasmus”

Wyjazd do Grecji w ramach projektu „Erasmus”

03-05-2018

W dniach 21-27 kwietnia 2018 r. pięcioro uczniów naszej szkoły wraz z p. Marzeną Zrobek i  Ewą Dąbrowską wzięło udział w spotkaniu szkół partnerskich w Atenach w ramach realizacji projektu Erasmus + pod hasłem „Ecobusiness.eu”.

Poza zwiedzaniem i poznawaniem kultury oraz tradycji greckiej, realizowaliśmy projektowe zadania. Każdy kraj zaprezentował informacje na temat sytuacji ekonomicznej, stanu gospodarki i zatrudnienia. Wzięliśmy udział w warsztatach na temat zrównoważonego rozwoju prowadzonych przez konsultantkę do spraw ochrony środowiska.

Ciekawym doświadczeniem była też wizyta w firmie Apivita produkującej ekologiczne kosmetyki. Z dumą przedstawiliśmy reklamy wykonane dla tego przedsiębiorstwa.

Według uczestniczek wyjazdu udział w mobilności był wspaniałym doświadczeniem.

Wspomnienia z wyjazdu będą towarzyszyć mi do końca życia. Zobaczyłam wiele imponujących zabytków, a widok Aten z Akropolu pozostanie na długo w mojej pamięci. – mówi Adranna Bała. 

Moim zdaniem było bardzo fajnie. Przede wszystkim podszkoliłam mój angielski. Po drugie poznałam mnóstwo bardzo sympatyczny osób, z którymi mam nadzieję utrzymać kontakt. – dodaje Zuzanna Kijewska.

 

 

Więcej zdjęć:

https://www.dropbox.com/sh/s0g88z9g8635z4q/AAByJ0Z4biHHWSFVMhSWnxjha?dl=0

oraz krótki film