01-04-2023r. |
Imieniny obchodzą: Grażyny, Hugona, Teodory

szukaj:

Jesteś tutaj: Strona Główna » Archiwum 2012 - 2013 » Wycieczka do teatru Pinokio w Łodzi

Wycieczka do teatru Pinokio w Łodzi

01-02-2013

W dniu 30 stycznia przedszkolaki i uczniowie klas I-III z wychowawcami, wybrali się do Łodzi do teatru Pinokio na spektakl pt” Czarnoksiężnik Oz”. Dzieciom bardzo podobało się  przedstawienie o Dorotce, która wraz ze swoim wiernym psem Toto, w zaskakujących okolicznościach trafia do pełnej magii i czarów krainy Oz. Jej podróż przepełniona jest barwnymi postaciami, które pomagają dziewczynce w tej magicznej wędrówce. Po pełnych emocjach spektaklu dzieci miały możliwość zwiedzenia części kulis teatru. Zobaczyły pracownie plastyczną a w niej rekwizyty które są przygotowywane do różnych przedstawień i pomieszczenie gdzie pracują operatorzy dzwięku. Najbardziej byli zaciekawienie jak można było zrobić burzę z grzmotami.