30-05-2023r. |
Imieniny obchodzą: Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

szukaj:

Jesteś tutaj: Strona Główna » Archiwum 2016 - 2017 » Wizyta w radiu

Wizyta w radiu

14-03-2017

1 marca 2017 r. uczniowie klas VI a i b odwiedzili studio Radia FaMa, aby z bliska przyjrzeć się pracy dziennikarza radiowego. Naszym przewodnikiem była pani redaktor Małgorzata Niewiadomska, która zapoznała nas szczegółowo ze specyfiką pracy w radiu.

Uczniowie zwiedzili studio nagrań, gdzie byli również świadkami nadawania audycji radiowych oraz spotkali się z redaktorami prowadzącymi, których głosy były im znane wcześniej z radia. Okazało się, że jest wśród nich absolwentka naszej szkoły. Mieli także niepowtarzalną okazję przekazać „na żywo” pozdrowienia dla całej społeczności szkolnej, co było niezwykle emocjonujące.