21-09-2023r. |
Imieniny obchodzą: Jonasza, Mateusza, Hipolita

szukaj:

Jesteś tutaj: Strona Główna » Archiwum 2012 - 2013 » Wizyta irlandzkich uczniów z Ballinamore

Wizyta irlandzkich uczniów z Ballinamore

03-03-2013

Nasza szkoła została wybrana przez Telewizję Irlandzką Esras Film do wzięcia udziału w niecodziennym przedsięwzięciu, którego celem jest stworzenie filmu dokumentalnego na temat różnic w edukacji pomiędzy Polską a Irlandią. W dniach od 3 do 12 kwietnia 2013 r. odwiedzą nas irlandzcy uczniowie ze szkoły w  Ballinamore. Będą mieszkać u rodzin uczniów goszczących, brać udział w zajęciach edukacyjnych, kulturowych, fizycznych, by poznać różne metody nauczania. Towarzyszyć im będzie ekipa filmowa. Uczniowie podzielą się swoimi odczuciami i refleksjami przed kamerą. Dokument zostanie wyemitowany  jesienią 2013 roku. Poniżej link do szkoły w Ballinamore.

http://ballinamorepps.ie/2013/03/students-chosen-for-tv-documentary/