30-05-2023r. |
Imieniny obchodzą: Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

szukaj:

Jesteś tutaj: Strona Główna » Archiwum 2014 - 2015 » Wielkanoc u Smerfów

Wielkanoc u Smerfów

16-04-2015

Tuż przed Wielkanocą najstarsza grupa przedszkolna zaprosiła swoich rodziców na spotkanie. Przybyli goście obejrzeli program składający się z wierszyków i piosenek okazjonalnych, w których dzieci powitały Święta Wielkanocne oraz złożyły życzenia. Miłą niespodzianką dla rodziców były zabawy plastyczno – ruchowe ze swoimi dziećmi: indywidualne układanie  zajączków z figur geometrycznych oraz grupowe ozdabianie sylwet jajek przy skocznych piosenkach wiosennych. Słodkim akcentem spotkania był drożdżowy baranek, który szybko zniknął w buziach przedszkolaków. Ze spotkania każdy gość wyszedł z dekoracją na wielkanocny stół w postaci koszyczka zrobionego przez dzieci z papierowych talerzyków.

W czasie tego spotkania nastąpiło również podsumowanie konkursu plastycznego pt. ” Kartka Wielkanocna” Zwycięzcami zostali: I miejsce – Zuzia Papiernik, II miejsce – Robert Daroch, III miejsce – Kacper Godos. Wszyscy uczestnicy otrzymali upominki ufundowane przez Radę Rodziców Grupy „Smerfy”.

IMG_4101 IMG_4106 IMG_4122 IMG_4126