21-09-2023r. |
Imieniny obchodzą: Jonasza, Mateusza, Hipolita

szukaj:

Jesteś tutaj: Strona Główna » Archiwum 2018 - 2021 » Ważny komunikat dla rodziców i uczniów klas pierwszych

Ważny komunikat dla rodziców i uczniów klas pierwszych

27-08-2020

Rodzice uczniów klas I Szkoły Podstawowej są proszeni o dostarczenie w dniu 1 września 2020 roku na uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego o godzinie 9.00 do wychowawców danych osobowych uczniów zawierających: imiona i nazwisko dziecka, datę i miejsce urodzenia, numer PESEL, adresy zameldowania i zamieszkania (jeżeli są różne), imiona i nazwiska rodziców (prawnych opiekunów) i ich adresy, telefony kontaktowe do rodziców (prawnych opiekunów), przynajmniej jeden adres mailowy do kontaktu.

Zgody na przetwarzanie danych osobowych zostaną przekazane do podpisu na spotkaniach z wychowawcami.