30-05-2023r. |
Imieniny obchodzą: Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

szukaj:

Jesteś tutaj: Strona Główna » Bez kategorii » Uroczystości w przedszkolu w Twardej

Uroczystości w przedszkolu w Twardej

16-05-2022

Intensywność życia przedszkolaków w Twardej cały czas zaskakuje. Kolejne Uroczystości, Nietypowe Święta czy Dni, dostarczają dzieciom dużo wiedzy, ogrom zabawy i sporo radości. Jak tu nie być dumnym z obchodów majowych świąt patriotycznych, czy spotkania ze znaną poetką dziecięcą – panią Anną Edyk? Jak nie cieszyć się ze wspaniałej współpracy z biblioteką ( tym razem „Lekcja z Teatrzykiem Ilustracji” z okazji Dnia Biblioteki)? Jak nie czerpać „smakowitej” radości z „Dnia Marchewki”, „Święta Budyniu” i „Wielkanocnego Jajeczka” oraz „kolorowego” zadowolenia z ” Dnia Tęczy”? Tylko uczestniczyć i czerpać całymi garściami 😊.