21-09-2023r. |
Imieniny obchodzą: Jonasza, Mateusza, Hipolita

szukaj:

Jesteś tutaj: Strona Główna » Archiwum 2012 - 2013 » Swięto Niepodległosci

Swięto Niepodległosci

14-11-2012

W dniu 9 listopada 2012r. o godzinie 17:00 w sali gimnastycznej miała miejsce uroczystość związana z gminnymi obchodami Święta Niepodległości, salę wypełnili, po brzegi, goście reprezentujący samorząd lokalny, rodzice, uczniowie oraz mieszkańcy.

Program Wieczornicy [1918-2012] „Ta co jeszcze nie zginęła!”, obejmował występy uczniów szkoły w przedstawieniu przygotowanym przez Iwonę Białecką i zespołu wokalnego pod kierunkiem Anny Justyny. Uroczystość uświetnił montaż słowno-muzyczny w wykonaniu aktorów grupy „Petla Ósemki” z Łodzi oraz Chóru i zespołu „Mali Smardzewianie”.

Program zamknęła część kabaretowa w wykonaniu łódzkich aktorów i słodki poczęstunek przygotowany przez Koło Gospodyń Wiejskich.

          

Pozostałe zdjęcia do obejrzenia w Galerii.