30-05-2023r. |
Imieniny obchodzą: Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

szukaj:

Jesteś tutaj: Strona Główna » Archiwum 2014 - 2015 » Sprzątanie Świata z przedszkolakami

Sprzątanie Świata z przedszkolakami

20-09-2014

Jak co roku cała szkoła wzięła udział w ogólnopolskiej akcji „Sprzątanie świata” .Również przedszkolaki z najstarszej grupy ( Smerfy ) pamiętały o tegorocznej akcji. Na zajęciach dydaktycznych dużo rozmawiały o konieczności dbania o otaczającą nas przyrodę, bawiły się w zabawy o tematyce ekologicznej a na zajęciach plastycznych zrobiły plakietki z hasłami pro-ekologiczymi. Aby przypomnieć mieszkańcom Smardzewic o tak ważnych sprawach, wyruszyły na ulicę. Maszerując dumnie z plakietkami, wszystkim wykrzykiwały ważne hasło: „ZIEMIA TO NIE ŚMIETNIK”! Mieszkańcy bardzo życzliwie reagowali na taki happening, chwaląc zaangażowanie przedszkolaków.
IMG_2822  IMG_2819