30-05-2023r. |
Imieniny obchodzą: Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

szukaj:

Jesteś tutaj: Strona Główna » Archiwum 2018 - 2021 » Spotkanie ze strażakami z OSP

Spotkanie ze strażakami z OSP

04-06-2019

W tym roku, przedszkolaki z Twardej swoje święto obchodziły razem ze strażakami. W piątek – 28 maja, dzielni panowie z Ochotniczej Straży Pożarnej       w Twardej przyjechali na boisko obok przedszkola, wozem strażackim, ciągnąc dodatkowo łódź ratowniczą. Przedszkolaki, podzielone na dwie grupy, dowiedziały się od gości wiele ciekawych rzeczy, dotyczących pracy strażaków w różnych sytuacjach, wyposażenia wozu strażackiego oraz wykorzystywanego sprzętu. Były zachwycone możliwością siedzenia w wozie strażackim i łódce, przymierzenia ubrania strażackiego a także polania wody ze strażackiej sikawki. Największą radością, jednak, był wodny prysznic na zakończenie spotkania w ten upalny dzień majowy.