30-05-2023r. |
Imieniny obchodzą: Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

szukaj:

Jesteś tutaj: Strona Główna » Archiwum 2016 - 2017 » Spotkanie przedszkolaków z policjantem

Spotkanie przedszkolaków z policjantem

08-10-2016

„Policjant pomoże o każdej porze!” Pod takim hasłem,  6.10.2016 r. odbyło się spotkanie przedszkolaków z panami policjantami. Pogadanka na temat najważniejszych aspektów bezpieczeństwa dziecka była wprowadzeniem do ważnego ze strony dydaktycznej spotkania z przedstawicielami policji. Przedszkolaki mogły uzyskać fachowe odpowiedzi na wszystkie nurtujące je pytania, dotyczące ich bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz zapoznać się z wyglądem i wyposażeniem radiowozu policyjnego. Goście natomiast  z uśmiechem przyjmowali opowieści przedszkolaków o własnych i ich rodziców doświadczeń z policją. Miłym akcentem spotkania były upominki: odblaskowe zawieszki od panów policjantów dla dzieci, a przedszkolne gadżety (koszyczek z kwiatami, obrazek, śmieszne kartonowe lizaki) od dziec dla gości. Bardzo dziękujemy za wizytę!

img_6214 img_6217 img_6218 img_6227