30-05-2023r. |
Imieniny obchodzą: Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

szukaj:

Jesteś tutaj: Strona Główna » Archiwum 2013 - 2014 » Ślubowanie klas pierwszych

Ślubowanie klas pierwszych

29-10-2013

 Dzień 11 października 2013 r. to najdostojniejszy i najbardziej radosny dzień w Szkole Podstawowej w Smardzewicach,  wśród wszystkich innych dni w tym roku szkolnym.

W obecności swoich rodziców, wychowawczyni Ewy Dąbrowskiej, dyrektora Waldemara Fijałkowskiego, wicedyrektor Katarzyny Wosińskiej, nauczycieli i uczniów klas 0, II i III,   trzydziestu uczniów klasy I wypowiedziało słowa przyrzeczenia ”Ślubuję być dobrym uczniem, dbać o honor mojej szkoły i klasy…”

Zanim to nastąpiło, pierwszoklasiści zaprezentowali program artystyczny, w którym odwiedzili cztery krainy: mądrości, miłości do ojczyzny, nauki i muzyki. Udowodnili pięknie śpiewając i recytując, że są przygotowani do przyjęcia ich w szeregi braci uczniowskiej. Starsi uczniowie z klasy II ze swoją wychowawczynią Haliną Wołynkiewicz powitali ich w tych szeregach wierszami oraz upominkami własnoręcznie wykonanymi. Prezenty wręczyli również rodzice uczniów, a wychowawczyni pamiątkowe dyplomy. Po części oficjalnej, bohaterowie tej uroczystości udali się na wspaniały słodki  poczęstunek przygotowany przez rodziców.

IMG_4720z IMG_4716z IMG_4709z IMG_4735z