21-09-2023r. |
Imieniny obchodzą: Jonasza, Mateusza, Hipolita

szukaj:

Jesteś tutaj: Strona Główna » Archiwum 2012 - 2013 » Slizgamy się na wesoło

Slizgamy się na wesoło

27-01-2013

Uczniowie klas I-III naszej szkoły, od stycznia korzystają z zajęć na torze łyżwiarskim w Tomaszowie Maz. w ramach projektu „Ślizgamy się na wesoło”. Pod okiem instruktora uczą się jazdy na łyżwach. Większość z uczniów po raz pierwszy założyło je na nogi, ale z lekcji na lekcję wszyscy radzą sobie co raz lepiej. Nawet wychowawczyni klasy III odważyła się i tylko dwa razy „mocno usiadła na lodzie”. Uczniowie korzystają z zajęć raz w tygodniu pod opieką instruktorki Małgorzaty Jabłońskiej, swoich wychowawczyń pani Haliny Wołynkiewicz, Gabrieli Bujak, Ewy Dąbrowskiej oraz pani Pauliny Sęk, kóra na co dzień opiekuje się przedszkolaczkami. Zajęcia potrwają do lutego i zakończą się zawodami sportowymi na torze.