21-09-2023r. |
Imieniny obchodzą: Jonasza, Mateusza, Hipolita

szukaj:

Jesteś tutaj: Strona Główna » Archiwum 2012 - 2013 » Pożegnanie przyjaciół z Irlandii

Pożegnanie przyjaciół z Irlandii

13-04-2013

Niestety nadszedł czas rozstania 🙁 Dnia 12 kwietnia nasi wspaniali goście byli ostatni dzień w szkole w Smardzewicach. Najmłodsi pięknie zaśpiewali piosenkę ’ Say goodbay’, wręczone zostały prezenty pamiątkowe a gdy w tle usłyszeliśmy słynny duet w utworze 'Time to say goodbye’ to wielu uroniło niejedną łzę. Dziesięciodniowy okres wizyty był czasem przyjemnej i wytężonej pracy uczniów, nauczycieli i rodziców. Serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do lepszej organizacji tej wizyty. Na koniec zacytuję słowa pana Roberta – nauczyciela z Irlandii: ’ It’s the first step of our friendship’ – a więc to nie koniec – to początek:-)