21-09-2023r. |
Imieniny obchodzą: Jonasza, Mateusza, Hipolita

szukaj:

Jesteś tutaj: Strona Główna » Bez kategorii » Pomoc dla Ukrainy – DZIĘKUJEMY!!!

Pomoc dla Ukrainy – DZIĘKUJEMY!!!

03-03-2022

Dziękujemy wszystkim i każdemu z osobna za zaangażowanie w niesienie pomocy dla Ukrainy. Stanęliście na wysokości  zadania. Dziś w naszej szkole zakończył się pierwszy etap zbierania darów. Rodzice, uczniowie, nauczyciele pomagali w pakowaniu wielkiej ilości produktów i rzeczy,  które dostarczane były przez cztery dni. Zebraliśmy 89 wielkich kartonów, z czego 69 trafiło do Proemu, który dzisiaj organizował wyjazd do Kijowa. Część rzeczy trafiła do 7-osobowej rodziny z Ukrainy, stacjonującej w Twardej.  Dary, które pozostały, zwłaszcza duża część odzieży trafi do Zakościela, oraz rodzin, które będą przyjeżdżać do naszych miejscowości.

 Od jutra zaczynamy drugi etap zbiórki. Zbieramy tylko żywność, środki czystości, leki, bandaże,  pampersy, chusteczki nawilżane, środki higieniczne, naczynia i sztućce jednorazowe, koce, bieliznę osobistą (tylko nową). Nie zbieramy już odzieży.

Wszystkie te dary możemy pozostawić na holu szkoły.

Dziękujemy za okazane serce.  Pamiętajcie! Dobro powraca.