01-04-2023r. |
Imieniny obchodzą: Grażyny, Hugona, Teodory

szukaj:

Jesteś tutaj: Strona Główna » Bez kategorii » Podziękowanie za udział w akcji charytatywnej

Podziękowanie za udział w akcji charytatywnej

30-11-2021

Drodzy uczniowie, nauczyciele, rodzice !

W październiku rozpoczęła się w naszej szkole akcja charytatywna mająca na celu pozyskanie funduszy na leczenie małej dziewczynki  –  Zosi  Bigos. Akcja przebiegała dwutorowo. Przez cały miesiąc każda klasa przygotowywała kiermasz ciast, jednocześnie w szkole odbywała się zbiórka pieniędzy do puszek. W przygotowanie i sprzedaż ciast zaangażowały się nie tylko dzieci,  ale też rodzice. Radość dzieci zarówno tych sprzedających ciasta, jak i kupujących była ogromna!
Łącznie zebraliśmy kwotę 5 604,40 zł, która została przeznaczona na rehabilitację i leczenie Zosi.
Z całego serca dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w akcję: piekącym, sprzedającym i kupującym ciasta i inne pyszności, wrzucającym datki do puszek. Dzięki Wam Zosia zyskała szansę na życie!

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne ZSP w Smardzewicach