30-05-2023r. |
Imieniny obchodzą: Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

szukaj:

Jesteś tutaj: Strona Główna » Archiwum 2016 - 2017 » Pasowanie na przedszkolaka

Pasowanie na przedszkolaka

30-10-2016

28 października 2016 r., w Oddziale Przedszkolnym w Twardej, odbyła się podwójna uroczystość! Grupa Średniaków otrzymała imię „Krasnale”, zaś Maluszki złożyły uroczyste ślubowanie i z… „Wczorajszych Dzieciaków”, stały się „Dzisiejszymi Przedszkolakami”. Tych doniosłych aktów dokonał Pan Dyrektor w obecności rodziców, po uprzednich występach dzieci. Wszyscy byli bardzo przejęci, gdy na scenie Maluszki pięknie śpiewały i tańczyły a Średniaki popisywały się dodatkowo recytacją wierszy. Goście otrzymali upominki w postaci listy książek, w których występują krasnoludki ( oczywiście z zachętą przeczytania ich). Wspaniałą pamiątką tego spotkania będą znaczki, dyplomy, birety, które otrzymały dzieci oraz zdjęcia. Uroczystość została zakończona słodkim poczęstunkiem w postaci wspaniałego tortu śmietanowego. Całość przygotowały i poprowadziły wychowawczynie tych grup: Małgorzata Skorupa – Turoboś i Anna Szymańska z pomocą Pań: Agnieszki, Moniki i Ani.

img_6332 img_6335 img_6342 img_6346 img_6347 img_6351 img_6355