03-02-2023r. |
Imieniny obchodzą: Błażeja, Telimeny, Oskara

szukaj:

Jesteś tutaj: Strona Główna » O szkole » Nauczyciele

Nauczyciele

14-10-2012

Dyrektor – Katarzyna Wosińska

Wicedyrektor – Ewa Dąbrowska

Wychowawcy:

Kinga Daroch – klasa Ia

Daria Zaręba- klasa Ib

Halina Wołynkiewicz  – klasa II

Gabriela Bujak- klasa IIIa

Agnieszka Ostrowska – klasa IIIb

Jolanta Fituch – klasa IV

Katarzyna Nowakowska – klasa Va

Ewa Dąbrowska – klasa Vb

Marzena Zrobek – klasa VIa

Dorota Kaczmarek – klasa VIb

Katarzyna Jakubowska – klasa VII

Magdalena Ślifierska – klasa VIIIa

Anna Goździk – klasa VIIIb

Nauczyciele:

Baran Katarzyna                   nauczyciel współorganizujący

Białecka Iwona                      historia, WOS

Biazik Aneta                           edukacja przedszkolna

Bujak Gabriela                       edukacja wczesnoszkolna,  informatyka

Chudzik Malwina                     edukacja przedszkolna, j.angielski w przedszkolu

Darczyńska Monika              nauczyciel współorganizujący

Dąbrowska Ewa                      geografia

Drzewiecka Małgorzata         chemia

Fituch Jolanta                          język polski

Gabryszewski Krzysztof           fizyka

Głąb Anna                               wychowanie fizyczne

Goździk Anna                           język angielski

Gromek Anna                         psycholog

Jakubowska Katarzyna           przyroda, biologia, WDŻ

Justyna Anna                          informatyka, muzyka, bibliotekarz

Kaczmarek Dorota                  język angielski, technika,

Klatka Michał                          wychowanie fizyczne, EDB

Kowalska Edyta                      edukacja przedszkolna

Krawczyk Katarzyna              edukacja przedszkolna

Kunka Aneta                          nauczyciel współorganizujący

Nowakowska Katarzyna        matematyka

Ostrowska Agnieszka            edukacja przedszkolna, logopeda

Patuszczyk Martyna              nauczyciel współorganizujący

Pawlik Wioletta                     edukacja przedszkolna

Rządziński Rafał                     religia

Smejda Agnieszka                język niemiecki

Skorupa- Turoboś Małgorzata     edukacja przedszkolna

Szymańska Anna                       edukacja przedszkolna

Ślifierska Magdalena                 plastyka, świetlica

Wojtaszek Katarzyna                religia

Wołynkiewicz Halina                edukacja wczesnoszkolna

BeataTomczyk – Milczarek        pedagog specjalny, doradca zawodowy, WDŻ

Zaręba Daria                           edukacja wczesnoszkolna, muzyka

Zrobek Marzena                       język polski

Katarzyna Jop                         tyflopedagog