24-05-2022r. |
Imieniny obchodzą: Joanny, Marii, Zuzanny

szukaj:

Jesteś tutaj: Strona Główna » O szkole » Nauczyciele

Nauczyciele

14-10-2012

Dyrektor – mgr Waldemar Fijałkowski

Wicedyrektor – mgr Gabriela Bujak

Wychowawcy:

Halina Wołynkiewicz – klasa I

Daria Zaręba- klasa IIa

Iwona Białecka – klasa IIb

Ewa Dąbrowska- klasa IIIa

Agnieszka Ostrowska – klasa IIIb

Katarzyna Nowakowska – klasa IVa

Beata Tomczyk – Milczarek – klasa IVb

Marzena Zrobek – klasa Va

Dorota Kaczmarek – klasa Vb

Katarzyna Jakubowska – klasa VI

Magdalena Ślifierska – klasa VIIa

Anna Goździk – klasa VIIb

Magdalena Gajewska – klasa VIIIa

JolantaFituch – klasa VIIIb

Nauczyciele:

Baran Katarzyna                   nauczyciel wspomagający

Białecka Iwona                       edukacja wczesnoszkolna, historia, WOS

Biazik Aneta                           edukacja przedszkolna

Bujak Gabriela                       edukacja wczesnoszkolna,  informatyka

Chudzik Malwina                     edukacja przedszkolna, j.angielski w przedszkolu

Darczyńska Monika              nauczyciel wspomagający

Dąbrowska Ewa                     edukacja wczesnoszkolna, geografia

Drzewiecka Małgorzata         chemia

Fijałkowski Waldemar           historia

Fiema Gabriela                      historia

Fituch Jolanta                          język polski

Gajewska Magdalena              matematyka

Głąb Anna                               wychowanie fizyczne

Goździk Anna                           język angielski

Jakubowska Katarzyna           przyroda, biologia, WDŻ

Justyna Anna                          informatyka, muzyka, bibliotekarz

Kaczmarek Dorota               język angielski, technika,

Klatka Michał                          wychowanie fizyczne, EDB

Kunka Aneta                          nauczyciel wspomagający

Kut Monika                            język polski

Nowakowska Katarzyna        matematyka, fizyka

Ostrowska Agnieszka            edukacja przedszkolna, logopeda

Pawlik Wioletta                     edukacja przedszkolna

Rządziński Rafał                     religia

Smejda Agnieszka                język niemiecki

Sęk Ewa                                  edukacja przedszkolna

Skorupa- Turoboś Małgorzata     edukacja przedszkolna

Szymańska Anna                       edukacja przedszkolna

Ślifierska Magdalena                 plastyka, świetlica

Wojtaszek Katarzyna                religia

Wołynkiewicz Halina                edukacja wczesnoszkolna

BeataTomczyk – Milczarek        pedagog szkolny, doradca zawodowy, WDŻ

Zaręba Daria                           edukacja wczesnoszkolna, muzyka

Zrobek Marzena                       język polski

Janiak Wioletta                       surdopedagog

Katarzyna Jop                         tyflopedagog