21-09-2023r. |
Imieniny obchodzą: Jonasza, Mateusza, Hipolita

szukaj:

Jesteś tutaj: Strona Główna » Bez kategorii » Muffinki w ukraińskich barwach na Dzień Kobiet

Muffinki w ukraińskich barwach na Dzień Kobiet

08-03-2022

Damskie grono w klasie II b dziś znacznie się powiększyło o dwie przemiłe dziewczynki z Iwano-Frankiwska w Ukrainie- Wiktorię i Tatianę oraz ich mamę. Goście przyjęli zaproszenie mam uczniów i uczestniczyli w artystycznym dekorowaniu muffinek apetycznymi kremami, finezyjną posypką czy bitą śmietaną. Co udało się wyczarować?Królowały oczywiście projekty w kolorach ukraińskiej i polskiej flagi, a także kwiatowe motywy wiosenne. Większość projektów została z apetytem „spałaszowana”  tuż po wykonaniu. W trakcie słodkich zajęć zniknęła początkowa nieśmiałość. Wiadomo „jedzenie rozwiązuje języki”. Dziękujemy za wizytę.   

Здоров’я і миру вдома.