30-05-2023r. |
Imieniny obchodzą: Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

szukaj:

Jesteś tutaj: Strona Główna » Archiwum 2013 - 2014 » „Muchomorki ” idą na dwumiesięczny urlop!

„Muchomorki ” idą na dwumiesięczny urlop!

29-06-2014

Przedszkolna grupa Średniaków, wraz z całą szkołą, zakończyła rok szkolny 2013/2014. Ale zrobiła to nietypowo, bo zgodnie ( dzieci i nauczycielka) doszły do wniosku, że się nie żegnają, tylko biorą sobie urlop od przedszkola a po dwóch miesiącach wracają do zabawy i pracy, tylko że w „Zerówce”. Aby ostatnie spotkanie w tym roku szkolnym było wesołe, dzieci wraz ze swoimi rodzicami przez godzinę bawiły się. Były więc piosenki z ilustracją ruchową, rysowanie opowieści wakacyjnej, „jazda pociągami” i rozpoznawanie własnego dziecka ukrytego pod kocem. Kolorowe czapki – składanki, jakie przygotowały „Muchomorki” dla siebie i gości, wprowadziły wakacyjną atmosferę. Pyszne i pożywne mini kanapeczki na patyczkach dopełniły całości. Uściski z całusy, zakończyły spotkanie.

IMG_2114z IMG_2084z IMG_2091z IMG_2103z