21-09-2023r. |
Imieniny obchodzą: Jonasza, Mateusza, Hipolita

szukaj:

Jesteś tutaj: Strona Główna » Archiwum 2018 - 2021 » Monitoring wizyjny na terenie szkoły

Monitoring wizyjny na terenie szkoły

02-09-2018

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Smardzewicach informuje, że ze względów szeroko rozumianego bezpieczeństwa teren jednostki jest monitorowany. Kamery znajdują się na korytarzach, wejściach do budynku, przed budynkiem, na placu zabaw i na boisku szkolnym. Wejście w oznakowaną strefę objętą systemem monitoringu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody przez każdą osobę na przetwarzanie jej danych w zakresie wizerunku i realizowanych czynności, które zostaną zarejestrowane przez kamery systemu monitoringu w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Smardzewicach.

Osoba, której wizerunek został zarejestrowany w systemie monitoringu ma prawo do uzyskania informacji dotyczących operacji przetwarzania danych jej dotyczących w zakresie: zasad rejestracji i zapisu informacji, sposobów zabezpieczenia informacji, a także możliwości udostępnienia zgromadzonych danych praw i obowiązków podmiotu prowadzącego monitoring praw osób objętych monitoringiem