03-02-2023r. |
Imieniny obchodzą: Błażeja, Telimeny, Oskara

szukaj:

Jesteś tutaj: Strona Główna » Archiwum 2013 - 2014 » Kubusiowi Przyjaciele Natury

Kubusiowi Przyjaciele Natury

03-03-2014

W drugim półroczu przedszkolaki rozpoczęły „współpracę” z Kubusiem, który jest głównym bohaterem programu edukacyjnego pt.”Kubusiowi Przyjaciele Natury”. Program zachęca do zdrowego odżywiania się a w szczególności do picia soków marchewkowo – owocowych jako jednej z pięciu porcji  warzyw i owoców w każdym dniu. Dzieci bawią się, rozwiązują zadania z kart pracy, słuchają opowiadań z płyt CD. Bardzo polubiły też „przebierankowe dni”. I tak na rozpoczęcie programu był „Dzień Zielony”, w „Urodziny Marchewki” przedszkolaki przyszły ubrane na pomarańczowo a czeka je jeszcze dzień żółty, gdy nadejdzie lato i będzie można korzystać z owocowo – warzywnych darów tej pory roku.

IMG_1263z  IMG_1251z  IMG_1257z  IMG_1261z