30-05-2023r. |
Imieniny obchodzą: Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

szukaj:

Jesteś tutaj: Strona Główna » Archiwum 2013 - 2014 » Kubusiowi Przyjaciele Natury

Kubusiowi Przyjaciele Natury

19-06-2014

W środę -18.06 przedszkolaki zakończyły realizację Programu „Kubusiowi Przyjaciele Natury”. Był to ostatni, kolorowy dzień. Z racji jednoczesnego powitania Lata, wszyscy przyszli do przedszkola w żółtych ubrankach. Tego dnia zabawy wiązały się z kolorem żółtym. Tak więc, każdy opowiadał o przyniesionym na zajęcie żółtym przedmiocie, do budowania w grupach używano żółtych klocków, do ilustracji piosenki o lecie wykorzystano żółte chustki. Dzieci rozpoznawały też „żółte smaki” banan, cytryna, papryka. Niespodzianką była „rozmowa telefoniczna z Kubusiem” oraz podziękowania, słodkości i upominki.

IMG_2004z IMG_1992z