03-02-2023r. |
Imieniny obchodzą: Błażeja, Telimeny, Oskara

szukaj:

Jesteś tutaj: Strona Główna » Archiwum 2017-2018 » Konkurs Recytatorski w przedszkolu w Twardej

Konkurs Recytatorski w przedszkolu w Twardej

16-05-2018
Chętne dzieci 5 i 6 – letnie z grupy „Słoników” w Twardej, w czwartek – 10 maja 2018 r. miały możliwość pochwalenia się zdolnościami w Przedszkolnym Konkursie Recytatorskim pt: „Owady w poezji dziecięcej”. Występy przedszkolaków oceniała Komisja Konkursowa w składzie: dyrektor – Waldemar Fijałkowski, bibliotekarka – Anna Wawrzyńczyk i nauczycielka Agnieszka Ostrowska, zaś kibicowali rodzice starszaków oraz pozostali koledzy i młodsze grupy. Wszyscy uczestnicy spisali się wspaniale i wybór trzech najlepszych okazał się trudny. W efekcie, po długiej dyskusji, wyłoniono zwycięzców, a były nimi: Marysia Jakubowska – I miejsce, Amelka Gielec – II miejsce i Julia Adamek – III miejsce. Dziewczynki otrzymały dyplomy i maskotki, zaś wszyscy uczestnicy konkursu, kolorowanki z naklejkami i piankowe, bajkowe owady. Dziękujemy odważnym „Słonikom” za występ, ich rodzicom za przygotowanie i komisji za poświęcony czas.