30-05-2023r. |
Imieniny obchodzą: Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

szukaj:

Jesteś tutaj: Strona Główna » Archiwum 2018 - 2021 » KONKURS BOŻONARODZENIOWY W TWARDEJ

KONKURS BOŻONARODZENIOWY W TWARDEJ

09-01-2019

Tegoroczny, Gminny Konkurs Bożonarodzeniowy w Twardej dla najmłodszych przedszkolaków zatytułowany był: „Rozśpiewane Święta”. Reprezentanci siedmiu przedszkoli z wielkim przejęciem i zaangażowaniem śpiewali pastorałki, kolędy i piosenki o tematyce świątecznej, wprowadzając widzów w świąteczny nastrój. Maluszki pięknie prezentowały własny wokal, podkreślając treść utworów przebraniami. Jak na konkurs przystało szanowna komisja w składzie P. Anna Wawrzyńczyk, P. Sławomir Piotrowski oraz P. Waldemar Fijałkowski oceniła występy. I tak: I miejsce zdobyła Kornelia Żyłka z ZSP w Chorzęcinie śpiewając pastorałkę pt.”Zostań Jezu mym braciszkiem”. II miejsce przypadło Zuzi Kwiatkowskiej z Oddziału Przedszkolnego w Ciebłowicach Dużych, która zaśpiewała piosenkę pt.”Aniołek malutki jak wróbelek”. III miejsce za piosenkę pt.”Choinka” otrzymał Dawid Kunka z Oddziału Przedszkolnego w Twardej. Przyznane zostało również Wyróżnienie dla Juliana Mąkoli z ZSP w Smardzewicach. Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni dyplomami, świątecznymi upominkami i słodkościami. Bardzo dziękujemy za udział i już teraz zapraszamy w przyszłym roku.