01-04-2023r. |
Imieniny obchodzą: Grażyny, Hugona, Teodory

szukaj:

Jesteś tutaj: Strona Główna » Archiwum 2016 - 2017 » Konkurs bożonarodzeniowy w przedszkolu

Konkurs bożonarodzeniowy w przedszkolu

20-12-2016

Święta tuż, tuż! Wszyscy przygotowujemy się do Nich i to na różne sposoby! Dzieci i panie z przedszkola w Twardej, z tej okazji, zaprosiły do siebie przedstawicieli najmłodszych grup przedszkolnych naszej gminy. w świątecznej atmosferze odbył się tam w czwartek, 15 grudnia 2016 r  Gminny Konkurs Bożonarodzeniowy ” Święta – Magiczny Czas”. Dzieci trzyletnie prezentowały kolędy i piosenki świąteczne w części wokalnej, zaś czterolatki z wielkim zaangażowaniem ozdabiały sylwety świątecznych bombek gotowymi elementami z kolorowego papieru. Komisja konkursowa przydzielała małym artystom w ustalony sposób punkty za wykonanie, i utworu muzycznego, i pracy plastycznej. Z wokalistów najwięcej punktów uzyskała Kornelia Szymor z Chorzęcina, natomiast za pracę plastyczną – Miłoszek Kubiak ze Smardzewic. Miłą niespodzianką dla trzyletnich gości była Świąteczna Gra Planszowa w rozmiarze XXL, która wypełniła czas oczekiwania na spokojne dokończenie prac plastycznych przez starszych o rok kolegów. Spotkanie zakończyło wręczenie uczestnikom upominków i dyplomów oraz „piernikowo – makowy” poczęstunek. Dziękujemy wszystkim za przybycie i życzymy tradycyjnych „WESOŁYCH ŚWIĄT”.

img_64951 img_64961 img_64991 img_65051 img_65061 img_65091 img_65131 img_65161