01-04-2023r. |
Imieniny obchodzą: Grażyny, Hugona, Teodory

szukaj:

Jesteś tutaj: Strona Główna » Archiwum 2017-2018 » Jasełka w Twardej

Jasełka w Twardej

02-01-2018

Najważniejszym elementem przedszkolnych przygotowań do świąt Bożego Narodzenia są Jasełka. Przedszkolaki z Twardej, do tego wydarzenia przygotowywały się przez dwa tygodnie. Efekty ich starań mogli obserwować zaproszeni goście, na czele z panem dyrektorem tuż przed świętami. Maluszki i Średniaki z całym swym urokiem, wystąpiły w krótkich prezentacjach o tematyce świątecznej, przygotowując atmosferę do Jasełek w wykonaniu Starszaków. Przedświąteczne spotkanie było też okazją do wręczenia nagród dla zwycięzców i upominków dla uczestników konkursu plastycznego pt.” Aniołek z Nieba”. Prace w wykonaniu dzieci wraz z rodzicami były tak piękne, że przyznano aż pięć nagród a otrzymali je: I miejsce – Alan Melka, II miejsce – Nikodem Wawrzyńczyk, III miejsce – Maja Król, IV miejsce – Adriana Goska, V miejsce – Igor Wawrzyńczyk. Dopełnieniem spotkania był wigilijny poczęstunek, przygotowany przez przedszkolną Radę Rodziców.