30-05-2023r. |
Imieniny obchodzą: Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

szukaj:

Jesteś tutaj: Strona Główna » Archiwum 2014 - 2015 » III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie SElfie+

III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie SElfie+

28-04-2015

Nie filmik, ale NASZE ZDJĘCIE z mobilności w Belgii otrzymało III miejsce w konkursie SElfie+.
http://selfieplus.erasmusplus.org.pl/laureaci-konkursu-selfie2015/

obrazek

W objęciach Europy
Obywatelstwo Unii Europejskiej to więź z pozostałymi państwami członkowskimi. Razem z naszymi partnerami tworzymy jedną całość. Jesteśmy jak puzzle, bez jednego z nas układanka traci sens „W objęciach Europy” czujemy się fantastycznie. Układanka podczas każdej mobilności ma nam przypominać, że jesteśmy jednością i razem musimy troszczyć się o losy Europy. To jeden z celów naszego projektu – zwiększenie poczucia odpowiedzialności za Unię Europejską.