21-09-2023r. |
Imieniny obchodzą: Jonasza, Mateusza, Hipolita

szukaj:

Jesteś tutaj: Strona Główna » Archiwum 2017-2018 » Grand Prix na II Gminnym Przeglądzie Teatrzyków Profilaktycznych

Grand Prix na II Gminnym Przeglądzie Teatrzyków Profilaktycznych

11-12-2017

 „Wybudowaliśmy dla siebie klatkę – cywilizację – gdyż byliśmy zdolni do myślenia, a teraz musimy myśleć, ponieważ jesteśmy zamknięci w klatce. Wiem, że na zewnątrz jest świat prawdziwy; trzeba tylko wydostać się z klatki”.

W dniu 6 grudnia 2017 roku wzięliśmy udział w II Gminnych Teatraliach Profilaktycznych, których organizatorem był Zespół Szkół w Komorowie. Uczennice klas III a i III b gimnazjum, pod opieką pani Katarzyny Wosińskiej przygotowały i zaprezentowały spektakl „Samotność wśród tłumu”. Tematyka okazała się na tyle ważną, a gra aktorska na tyle dobrą, że nasza szkoła otrzymała Grand Prix teatraliów. Serdecznie gratulujemy nagrodzonym. Niedługo uczniowie naszej szkoły oraz rodzice będą mieli możliwość zapoznania się ze spektaklem. Już teraz gorąco zapraszamy.