21-09-2023r. |
Imieniny obchodzą: Jonasza, Mateusza, Hipolita

szukaj:

Jesteś tutaj: Strona Główna » Archiwum 2013 - 2014 » Film z wizyty gości z Irlandii

Film z wizyty gości z Irlandii

27-01-2014

Drodzy Rodzice, Kilka tygodni temu ukazały się pierwsze odcinki dokumentalnego serialu, który jest owocem pracy naszych gości z Irlandii. Przypominamy, że film powstał na potrzeby zmieniającego się systemu edukacji w Irlandii. W projekcie brały udział szkoły z czterech państw: Polski, Irlandii, Finlandii oraz Hiszpanii. Szkoła nasza została wybrana do tego projektu w drodze wcześniejszych eliminacji( wizyty gości z Irlandii oraz rozmowy).Państwa dzieci mogą pojawić się w tym filmie dlatego zachęcamy do obejrzenia kolejnego odcinka w każdy poniedziałek o godz. 20.30 Życzymy miłego spędzenia czasu.

http://www.rte.ie/player/ie

Obraz 483z  Obraz 467z  Obraz 487z  Obraz 468z