30-05-2023r. |
Imieniny obchodzą: Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

szukaj:

Jesteś tutaj: Strona Główna » Archiwum 2018 - 2021 » Ecobusiness w Smardzewicach

Ecobusiness w Smardzewicach

23-09-2018

Naszą szkołę odwiedzili w dniach 15-21 września  projektowi partnerzy ze szkół w Finlandii, Grecji, Hiszpanii i Irlandii. Razem realizujemy projekt pod hasłem Ecobusiness.eu w ramach programu Erasmus +. Wspólnie utworzyliśmy wirtualną firmę reklamową i przygotowujemy kampanie dla przedsiębiorstw ekologicznych. Podczas wizyty w Polsce uczniowie zaprezentowali  swoje prace przygotowane dla zakładu Euroglas w Ujeździe. Odwiedzili też tę firmę, by poznać proces produkcji szkła. Kształtowaniu przedsiębiorczych postaw służyły warsztaty w muzeum pt. Muzeum: przedsiębiorstwo non profit. Goście poznali także sposób, w jaki polscy uczniowie uczą się oszczędzać- SKO, obejrzeli prezentacje dotyczące zakładania przedsiębiorstw w krajach partnerskich. Integracji młodzieży sprzyjały elementy treningu personalnego, dyskoteka, ekopiknik w Leśnym Zakątku,  wycieczki po okolicy i do Warszawy.