21-09-2023r. |
Imieniny obchodzą: Jonasza, Mateusza, Hipolita

szukaj:

Jesteś tutaj: Strona Główna » Archiwum 2016 - 2017 » Dzień Matki w Twardej

Dzień Matki w Twardej

04-06-2017

26 maja, to coroczna data w kalendarzu, kiedy w sposób szczególny dziękujemy naszym mamom. Takie właśnie podziękowania przygotowały przedszkolaki z Twardej. Każda grupa przygotowała własny program.” Maluszki” wspaniale prezentowały się w kolorowych przebraniach, gdy wirowały w nowoczesnych tańcach.”Średniaki”, w dumnych postawach, najpierw przedstawiły scenkę „Troskliwa Mama” a potem odważnie recytowały wiersze i śpiewały piosenki. Najstarsze przedszkolaki wcieliły się w urocze małpki i zaprezentowały bajkę   pt.”Koko i Tita”. Mamy głośnymi brawami podziękowały dzieciom. Na pamiątkę tego spotkania każda mama otrzymała wspaniały, „rękodzielniczy” upominek. Aby po uroczystości pozostał słodki smak, wszyscy poczęstowali się tortem śmietanowym.