30-05-2023r. |
Imieniny obchodzą: Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

szukaj:

Jesteś tutaj: Strona Główna » Archiwum 2013 - 2014 » Dzień Matki w przedszkolu

Dzień Matki w przedszkolu

01-06-2014
W poniedziałek, 26 maja 2014 r wszystkie  przedszkolaki zaprosiły swoje mamy na uroczystość z okazji Dnia Matki.  Gości przywitał pan dyrektor, składając serdeczne życzenia obecnym mamom. Następnie każda grupa prezentowała wyuczone wierszyki i piosenki, wzbudzając zachwyt mam i otrzymując gromkie brawa. Na pamiątkę spotkania dzieci wręczyły swoim mamusiom kwiaty. Były też uśmiechy i całuski.
   W dalszej części uroczystości zostały ogłoszone wyniki konkursu plastycznego pt.: ” Laurka dla Mamy”, przeznaczonego dla dzieci i tatusiów. Komisja konkursowa w składzie: Bujak Gabriela, Dąbrowska Ewa i Wosińska Katarzyna przyznała  trzy nagrody:  I miejsce: Amelia i Natalia Mękarskie z tatą Maciejem,  II miejsce: Zuzanna Papiernik z tatą Łukaszem,  III miejsce: Nadia Tyrała z tatą Damianem  oraz trzy wyróżnienia I – Agata Wojtaszek, II  – Mania i Marcel Oleksik z tatą Sebastianem, III –  Kalina Plichta z tatą Karolem. Laureaci otrzymali dyplomy i nagrody a pozostali uczestnicy dyplomy i  upominki ufundowane przez Radę Rodziców. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy a wszystkim uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie.
   Ostatnim punktem uroczystości był słodki poczęstunek.
IMG_1732z IMG_1722z IMG_1726z IMG_1727z IMG_1729z IMG_1730z