30-05-2023r. |
Imieniny obchodzą: Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

szukaj:

Jesteś tutaj: Strona Główna » Archiwum 2016 - 2017 » Dzień Chłopaka w przedszkolu w Twardej

Dzień Chłopaka w przedszkolu w Twardej

04-10-2016

W tym roku ” Dzień Chłopaka” , dzieci  z Oddziału Przedszkolnego w Twardej obchodziły nietypowo. Na to święto, zaproszeni zostali do przedszkola artyści cyrkowi. Wszystkie przedszkolaki świetnie bawiły się pod kierunkiem klauna i woltyżerki. Niezapomniane wrażenia pozostawiły występy z kołami Hula-Hop, „Kosmicznym Ślimakiem”, z czarodziejskim pudełkiem oraz popisy czterech królików. Goście złożyli chłopcom życzenia a dziewczynki dla nich zatańczyły. Na zakończenie spotkania, wręczone zostały świętującym upominki i wykonane pamiątkowe zdjęcia.

img_6143 img_6155 img_6172 img_6186