21-09-2023r. |
Imieniny obchodzą: Jonasza, Mateusza, Hipolita

szukaj:

Jesteś tutaj: Strona Główna » Archiwum 2013 - 2014 » Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu w Twardej

Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu w Twardej

18-01-2014

Dzień Babci i Dziadka na stałe wszedł do kalendarza imprez przedszkolnych. Dlatego właśnie z tej okazji 17 stycznia 2014r w oddziale przedszkolnym w Twardej odbyła się uroczystość. Scenariusz imprezy i dekoracje przygotowały nauczycielki przedszkola Agnieszka Ostrowska i Daria Zaręba. Wszystkich gości powitał Dyrektor Waldemar Fijałkowski. W pierwszej części spotkania przedszkolaki zaprezentowały piosenki i wiersze oraz krótkie inscenizacje bajek „Czerwony Kapturek” i „Śpiąca królewna”. Dziadkowie z dumą patrzyli na swoje wnuczęta nagradzając ich gromkimi brawami. Następnie nadszedł czas na wspólną zabawę. Goście aktywnie brali udział w tańcach, zabawach kołowych i konkursach. Następnie dzięki dużemu zaangażowaniu rodziców i pań z obsługi wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek. Na zakończenie dzieci wręczyły Babciom i Dziadkom własnoręcznie wykonane upominki.

DSC00848z  DSC00851z