01-04-2023r. |
Imieniny obchodzą: Grażyny, Hugona, Teodory

szukaj:

Jesteś tutaj: Strona Główna » Archiwum 2016 - 2017 » Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu w Twardej

Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu w Twardej

09-02-2017

Babcie i Dziadkowie, to najwdzięczniejsi widzowie na uroczystościach przedszkolnych, dlatego Ich  święto, które w tym roku przypadło na okres ferii zimowych, nie mogło przejść niezauważone. Przedszkolaki z Twardej zaprosiły swych dziadków w piątek – 03 lutego 2017r. do miejscowej sali OSP. Goście dopisali, tak że przygotowane 120 miejsc były prawie zajęte. Dla przybyłych każda grupa wiekowa przygotowała program artystyczny i upominki. „Słoneczka” miały największą tremę, ale ich stroje ludowe i akcesoria do występów przygotowane przez wychowawczynię, Anetę Biazik uratowały sytuację. Za piosenki i tańce milisińscy otrzymali wielkie brawa. Na wysokości zadania stanęły „Krasnale”, choć ich szeregi zdziesiątkowała choroba. Obecni, pięknie zaprezentowali pod nadzorem wychowawczyni, Anny Szymańskiej, wyuczone wiersze piosenki i tańce. Oklaski wynagrodziły małą frekwencję. Najstarsze dzieci, „Słoniki” pod kierunkiem nauczycielki, Agnieszki Ostrowskiej, pokazały wszystkim, jak wspaniale można wystąpić przed publicznością! Zaprezentowały klasę i swoją gotowość do klasy pierwszej, co podkreślił obecny na uroczystości pan dyrektor. Po występach goście ze smakiem zajadli pyszne ciasta, upieczone przez rodziców, próbowali swych sił w śpiewaniu piosenek biesiadnych metodą karaoke oraz przyjmowali całusy i upominki od swych wnucząt. W przygotowaniach pomogła nam pani Anna Wawrzyńczyk,której bardzo dziękujemy!