30-05-2023r. |
Imieniny obchodzą: Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

szukaj:

Jesteś tutaj: Strona Główna » Archiwum 2012 - 2013 » Dyskoteka „Noc Wszystkich Swiętych”

Dyskoteka „Noc Wszystkich Swiętych”

05-11-2012

Dnia 31 października w naszej szkole odbyła się dyskoteka pod hasłem „Noc Wszystkich Świętych „. Głównymi zadaniami imprezy było propagowanie zabawy bez alkoholu – „Trzeźwy jest trendy”. W trakcie zabawy rozstrzygnięte zostały konkursy:
* na oryginalne przebranie za osobę, której patronem jest święty/święta ( np. policjanta, piłkarza, strazaczkę)
* na konkurs poetycki ( uczniowie pisali wcześniej wiersze o tematyce antyalkoholowej
* na konkurs plastyczny ” Święci w codzienności”
Głównym fundatorem nagród w wymienionych konkursach był Pan Wójt Gminy Tomaszów Mazowiecki – Franciszek Szmigiel- za co składamy serdeczne podziękowania. Organizacji zabawy podjęli się P. Dorota Kaczmarek oraz O. Mariusz. Serdecznie dziękujemy za włączenie się do organizacji dyskoteki SK PCK ( poczęstunek, napoje).

Samorząd Uczniowski