30-05-2023r. |
Imieniny obchodzą: Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

szukaj:

Jesteś tutaj: Strona Główna » Archiwum 2018 - 2021 » Dofinansowanie programu Erasmus+

Dofinansowanie programu Erasmus+

21-09-2018

erasmus

Po raz kolejny nasza szkoła otrzymała dofinansowanie na realizację projektu w ramach programu Erasmus +. Przyznany grant opiewa na kwotę 30624 euro. Projekt zatytułowany jest „School Entrepreneurship. An adventure looking at the future of Europe.”

Przygoda z uczniowską przedsiębiorczością. Patrząc w przyszłość Europy. Partnerskie szkoły to: Hiszpania, Włochy, Litwa i Rumunia.  

Projekt ma za zadanie kształtować postawy przedsiębiorczości wśród  uczniów. Jego głównym celem jest wirtualne utworzenie międzynarodowej firm, która promować będzie i wprowadzać na rynki krajów partnerskich swoje produkty. Będą to hiszpańska oliwa z oliwek, włoskie owoce cytrusowe, litewski twaróg, rumuński miód i polski  chleb.

Działania projektowe będą organizowane w okresie 1.09.2018 r. – 31.08.2020 r. zarówno na terenie lokalnym, jak i podczas odbywanych mobilności zagranicznych. Koordynator projektu – Marzena Zrobek zaprasza chętnych do udziału uczniów w z klasy VI i VII  na spotkanie informacyjne we wrześniu.

 Więcej informacji na stronie projektu:

http://schoolentrepreneurship.blogspot.com/