21-09-2023r. |
Imieniny obchodzą: Jonasza, Mateusza, Hipolita

szukaj:

Jesteś tutaj: Strona Główna » Archiwum 2017-2018 » Bal Pluszowego Misia w Twardej

Bal Pluszowego Misia w Twardej

27-11-2017

„Wszystkie przedszkolaki kochają pluszaki”, ale najmocniej pluszowe misie.
25 listopada , w Święto Pluszowego Misia, każde dziecko serdecznie go całuje, przytula i chce bawić się z nim cały dzień. To właśnie robiły w piątek „Słoneczka”, „Krasnale” i „Słoniki” w przedszkolu w Twardej podczas” Balu dla Pluszowego Misia”. Wszyscy ze swoimi maskotkami tańczyli, uczestniczyli w konkursach, śpiewali i wesoło bawili się. Ozdobą balu był Miś-Fotograf, przy którym każdy miał wykonane pamiątkowe zdjęcie. Misie maskotki czuły się tego dnia docenione a dzieciaki szczęśliwe. Wszyscy obiecali sobie taki bal również w przyszłym roku!