01-04-2023r. |
Imieniny obchodzą: Grażyny, Hugona, Teodory

szukaj:

Jesteś tutaj: Strona Główna » Archiwum 2016 - 2017 » Bal karnawałowy przedszkolaków z Twardej

Bal karnawałowy przedszkolaków z Twardej

27-02-2017

Karnawał zbliża się do końca, więc trzeba spieszyć się z balami!
Przedszkolaki z Twardej miały tę okazję w piątek, 24.02.2017. W kolorowych, bajkowych przebraniach, pod kierunkiem pań z „Piwnicy Kreatywności” szalały przez dwie godziny. Wesołe tańce ( na gazecie, w parach, kole, wężu i pociągu) przy znanych przebojach, konkursy: „Balon na gazecie”, „Piłeczka na łyżce”, „Przeciąganie liny”, gry zręcznościowe: „Balonowy koń”, „Gimnastyka ze wstążkami”, „Tylko nie nadepnij!”, chwile relaksu przy muzyce oraz słodki poczęstunek, to punkty karnawałowej zabawy. Wszyscy bawili się wspaniale, dlatego bardzo dziękujemy naszej Radzie Rodziców za sponsorowanie gości prowadzących!