01-04-2023r. |
Imieniny obchodzą: Grażyny, Hugona, Teodory

szukaj:

Jesteś tutaj: Strona Główna » Archiwum 2017-2018 » Bal Jesieni w przedszkolu w Twardej

Bal Jesieni w przedszkolu w Twardej

09-10-2017

Za oknami szaro i deszczowo! Wszyscy zdajemy sobie sprawę,że to już koniec lata a początek jesieni. Aby przy takiej pogodzie nie było smutno, przedszkolaki z Twardej postanowiły poprzez wesoły i kolorowy bal, przywitać Panią Jesień. Każdy w domowej szafie wyszukał ubrania w jesiennych kolorach, przyozdabiając je dodatkowo, elementami związanymi z tą porą roku. Między tańcami przy skocznej muzyce dzieci brały udział w jesiennych zabawach i konkursach. Do tego wykorzystały zagadki, gazety, kasztany, żołędzie i liście. Wszyscy bawili się wspaniale a na zakończenie wznieśli toast na cześć Pani Jesieni sokiem marchewkowym i maślanym ciasteczkiem!