01-04-2023r. |
Imieniny obchodzą: Grażyny, Hugona, Teodory

szukaj:

Jesteś tutaj: Strona Główna » Archiwum 2016 - 2017 » Ankieta na temat zainteresowania żłobkami

Ankieta na temat zainteresowania żłobkami

14-02-2017

Biuro Planowania Przestrzennego Województwa Łódzkiego w Łodzi, na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego, przeprowadza wśród rodziców dzieci w wieku do 3 lat, ankietę nt. zainteresowania żłobkami. Ankieta ta stanowi kontynuację badania dotyczącego edukacji przedszkolnej oraz opieki żłobkowej nad dziećmi do 3 lat realizowanego we wszystkich gminach województwa łódzkiego. W ramach tego badania odpowiedzieli nam Państwo na pytania dotyczące działalności i planów w zakresie wychowania przedszkolnego i opieki żłobkowej (ankieta wysłana 22.11.2016 r. )

Ze względu na mały stopień upowszechnienia opieki żłobkowej w województwie łódzkim bardzo zależy nam na rozpoznaniu przyczyn tego zjawiska i dotarciu do osób najbardziej zainteresowanych tą formą opieki czyli rodziców Dlatego też zwracamy się z uprzejmą prośbą o udostępnienie na Państwa portalu internetowym lub profilu Facebook, linku do ankiety internetowej dla rodziców. Bardzo zależy nam na jak najszerszej grupie odbiorców, która ma kluczowe znaczenie dla jakości i efektywności przeprowadzonych badań

Z góry dziękujemy za okazaną pomoc i współpracę

Link do formularza ankiety

https://goo.gl/forms/AuUZpZmCHYMZQFLw2