30-05-2023r. |
Imieniny obchodzą: Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

szukaj:

Jesteś tutaj: Strona Główna » Archiwum 2017-2018 » Andrzejkowe wróżby podczas balu w Twardej

Andrzejkowe wróżby podczas balu w Twardej

01-12-2017

„W wigilię Św. Andrzeja spełniona niech będzie Twoja nadzieja. Niechby Ci się sprawdziło to, co kiedyś Ci się marzyło!”
Takie motto przyświecało przedszkolakom w Twardej podczas Zabawy Andrzejkowej 30 listopada 2017 r. Wszyscy odpowiednio przebrani, uśmiechnięci i zaciekawieni stawili się tego dnia po śniadaniu do zabawy. Wrzucanie złotego pieniążka do „Studni” ze słowami zaklęcia zapewniło spełnienie się późniejszych wróżb. Oprócz tradycyjnych i nieodzownych wróżb z” Wędrówką butów do progu” i „Laniem wosku” były również: przepowiednie z Kolorowych Duszków, Czarodziejskich Kul, Zaczarowanych Kart, Gwiazdek z Nieba. Aby wróżby miały czas nabrać mocy, wszyscy z zapałem tańczyli przy najnowszych przebojach i wesołych piosenkach dziecięcych oraz uzupełniali energię ze słodkości zakupionych przez Radę Rodziców.