01-04-2023r. |
Imieniny obchodzą: Grażyny, Hugona, Teodory

szukaj:

Jesteś tutaj: Strona Główna » Archiwum 2016 - 2017 » Andrzejki w przedszkolu

Andrzejki w przedszkolu

01-12-2016

Przedszkolaki bawiły się z okazji Andrzejek! W środę 30 listopada w przedszkolu w Twardej było tajemniczo i zarazem bardzo wesoło. Wszystkie dzieci wraz z rodzicami, wzięły udział w „Spotkaniu Andrzejkowym”, które przygotowały i poprowadziły nauczycielki: Aneta Biazik, Agnieszka Ostrowska i Anna Szymańska przebrane za czarownice. Program skupiał się oczywiście na wróżbach, ale nie zabrakło także tańców, zabaw, występów dzieci oraz słodkiego poczęstunku. Każda grupa mogła uczestniczyć we wróżbach dostosowanych do swojego wieku. Odczytywano więc przyszłość z „Kolorowych duszków”, spod „Magicznych czapeczek”, „Kolejności sznurówek”, „Wylosowanych piłeczek” , „Wędrujących butów” a nawet współczesnych ” Świeżaków”. Rodzice z dumą patrzyli na występy „Słoneczek” w piosence „Tańczą rączki – tańczą nóżki”, „Krasnali” w „Tańcu z parasolami” oraz „Słoników” w „Tańcu – Wygibańcu”. Wesołym przerywnikiem miedzy wróżbami były ruchowe szaleństwa uczestników przy najnowszych hitach muzyki współczesnej. Dopełnieniem całości było małe, słodkie „Co nieco”.

img_6430 img_6434 img_6435 img_6439 img_6455 img_6459 img_6465 img_6478