21-09-2023r. |
Imieniny obchodzą: Jonasza, Mateusza, Hipolita

szukaj:

Jesteś tutaj: Strona Główna » Archiwum 2014 - 2015 » „Ach, cóż to był za bal….”

„Ach, cóż to był za bal….”

24-01-2015

Dnia 23 stycznia 2015 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Smardzewicach od rana panowało karnawałowe szaleństwo. Tego dnia bowiem odbył się bal karnawałowy, w którym uczestniczyli wszyscy podopieczni naszej placówki. Rano bal prowadzony był dla przedszkolaków, na południe salę balową opanowali uczniowie z klas I-III, a w godzinach popołudniowych na parkiecie szalała „starszyzna”, czyli uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum.

Sala gimnastyczna zamieniła się w zaczarowaną krainę pełną wróżek, księżniczek, czarownic , kowbojów, strażaków, baletnic, duchów, motylków i innych barwnych postaci z kreskówek i bajek. Przy dźwiękach skocznej muzyki i utworach znanych wykonawców dzieci mogły pobawić się ze szkolnymi kompanami, a także z nauczycielami i rodzicami, którzy byli głównymi organizatorami tej imprezy.

Rozrywkę uczestnikom balu zapewnił zespół „Zabawisko”, który nikomu nie pozwolili się nudzić. Zarówno ci najmłodsi, czyli przedszkolaki, jak i młodzież szkolna chętnie uczestniczyli w konkursach i zabawach prowadzonych przez animatorów. Pląsy na parkiecie szybko wyczerpały siły tancerzy, dlatego podczas krótkiej przerwy dzieci udały się na poczęstunek przygotowany przez rodziców w klasach. Pyszne przekąski i słodkości szybko zregenerowały siły balowiczów i znów można było szaleć na parkiecie.

Kiedy zabawa dobiegła końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Bal umożliwił uczniom i nauczycielom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego dnia.

IMG_4542 IMG_4544 IMG_4548 IMG_4558