22-02-2018r. |
Imieniny obchodzą: Małgorzaty, Marty, Piotra

szukaj:

Jesteś tutaj: Strona Główna » O szkole » Nauczyciele

Nauczyciele

14-10-2012

Dyrektor – mgr Waldemar Fijałkowski

Wicedyrektor – mgr Katarzyna Wosińska

 

Wychowawcy:

Ewa Dąbrowska- klasa II

Halina Wołynkiewicz – klasa IIIa

Daria Zaręba- klasa IIIb

Gabriela Bujak – klasa Ia

Iwona Białecka – klasa Ib

Anna Justyna – klasa Va

Katarzyna Nowakowska Vb

Dorota Kaczmarek – klasa VI

Magdalena Gajewska – klasa IVa

Jolanta Fituch – klasa IVb

Roman Maleszka – klasa VIIa

Marzena Zrobek – klasa VIIb

Katarzyna Jakubowska – klasa II gim

Michał Klatka – klasa IIIa gim

Anna Goździk – klasa IIIb gim

 

Przedszkole

Dorota Wojtaszek- „Biedroneczki”

Malwina Chudzik – „Smerfy”

Ewa Sęk – „Muchomorki”

Aneta Biazik – „Słoneczka”

Anna Szymańska – „Słoniki”

Agnieszka Ostrowska- „Krasnale”

Nauczyciele:

Barden Dominika-                     język rosyjski, świetlica

Białecka Iwona-                       edukacja wczesnoszkolna, historia, WOS

Biazik Aneta-                           edukacja przedszkolna

Bujak Gabriela-                        edukacja wczesnoszkolna, zajęcia komputerowe, informatyka

Chudzik Malwina                     edukacja przedszkolna

Czarnecka Marta-                     chemia

Darczyńska Monika-                 edukacja przedszkolna

Dąbrowska Ewa-                     edukacja wczesnoszkolna, geografia

Fijałkowski Waldemar-            historia

Fituch Jolanta                           język polski

Gajewska Magdalena              matematyka

Głąb Anna                               wychowanie fizyczne

Goździk Anna                           język angielski

Jakubowska Katarzyna             przyroda, biologia, WDŻ

Justyna Anna                            zajęcia komputerowe, muzyka, bibliotekarz

Kaczmarek Dorota-                   język angielski

Klatka Michał                          wychowanie fizyczne, EDB

Maleszka Roman-                   matematyka, technika, zajęcia techniczne, zajęcia artystyczne

Nowakowska Katarzyna           matematyka, fizyka

Ostrowska Agnieszka                 edukacja przedszkolna, logopeda

Pawlik Wioletta                       edukacja przedszkolna

Rządziński Rafał                     religia

Smejda Agnieszka-                język niemiecki

Sęk Ewa                                  edukacja przedszkolna   

Skorupa- Turoboś Małgorzata     edukacja przedszkolna (urlop macierzyński)

Szymańska Anna                       edukacja przedszkolna   

Ślifierska Magdalena                 plastyka, zajęcia artystyczne, świetlica

Wojtaszek Katarzyna-             religia

Wołynkiewicz Halina                edukacja wczesnoszkolna, zajęcia komputerowe

Wosińska Katarzyna                 pedagog szkolny, doradca zawodowy, WDŻ

Zaręba Daria                           edukacja wczesnoszkolna, muzyka

Zrobek Marzena                       język polski